ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Хай буде так!

Хай буде так!

Як зібралися два кума свято відзначати.
Дирунів взяли, горілки й огірків багато,
Ще вареників, ковбаску, сало і сметану,
Стіл вже ломиться від страв, а кумам все мало.

Треба, куме, взять капусту, юшку, борщ і шинку,
Помідори, карасі, яйця, часничинку.
Щось горілки малувато, вип'єм медовухи,
Самогону і вина, пива і сивухи.

Пригощати будем всіх, бо свято велике.
Чаю, молока наллєм, хто не може пити.
Хай столи наші стоять під кущем калини.
Каву пити будем ми з ароматом дивним.

Хай не буде більше сліз, печалі і горя.
У любові будем живути, нам всміхнеться доля!
Щедрі люди, куме, в нас. Добрі, роботящі.
Та не пустим ворогів до себе ні за що!<br>Шпак Тетяна

Автор: 

Шпак Тетяна

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]