Харківчани наші, ми разом із вами.
Переносимо біль цей, у серці своїм.
І хочемо ми, щоб ніколи таке не траплялось,
Не тільки на Харкові, на Україні усій.
Єднаймося друзі, у цьому вся сила.
Ми переможимо усю цю русьню.
А тим, хто загинув, там в Епіцентрі,
Ми їм приносимо шану свою.
Родинам, які постраждали у цьому пожарі,
Ми їм вклоняємось низько усім.
Тримайтеся друзі, ми всі не забудем,
Те горе, яке нам приніс клятий рашизм.
Ми віримо, буде у нас Перемога.
Тримаємо міцно, ми всі кулаки.
І хочемо ми, щоб більше ніколи,
Не бачили люди такої війни.<br>Тетяна
Новинки
Харківчанам.
Автор:
Тетяна
Поділитись
