ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Хворів не тобою…

Хворів не тобою…

Нарешті був у спокої
Ніхто не дзвонив, не писав Від неї не було новин, жодної Я здається, сумувати почав

Думав тобі без мене краще Де ж ти, все гукаю і гукаю Повернути нас найважче Тепер повсюди твій образ шукаю

Ти казала, я ще пожалію
Про те що втратив таку як ти Я задихаючись, дурію
Від того що вирішив від тебе піти

Ідуть роки, і все незмінно
Ти щаслива, але не зі мною Не забуду, як ти кохала наївно
Я не мав мізків, бо хворів не тобою<br>Софія

Автор: 

Софія

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]