ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Холод

Холод

Я хочу знов з тобой розстатися
Я хочу залишить тебе,
Бо почуття мої – вже десь далеко,
і відшукати я не зможу їх ніде.

Мені вже холодає на душі,
Я бачу як тебе вкриває холод,
Але боюсь,боюся тебе знов покинуть
Боюсь,що знов я пошкодую.

Як ті 4 роки назад проклатті
Коли ми були ще малими і смішними
Я тоді кинула тебе,
І знов боюсь тих відчуттів
проклятих.

Мене морозом біля тебе криє
Раніше так спекотно,мені було
Коли ти просто біля мене – навіть стояв,не промовлявши ані слова.

Я ще терплю,ще трішки і кінець
Надіюсь,що цей холод нас покине…<br>Каплун Ася

Автор: 

Каплун Ася

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]