ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Хто я без тебе?

Хто я без тебе?

Хто я без тебе?
Та хто я з тобою?
З тобою,
я точно милуюсь собою.
Велика бажання тебе обійняти.
Велике бажання тебе розгадати.
Почути твій голос,
який так п’янить,
І пристрасний погляд,
який так манить,
Мені довподоби твої слова.
Здається все ж таки, хтива я.
І ти живий і я жива,
моя емоція пряма.
Люблю життя і відчуття,
з тобою хочу в забуття.
Не знаєш ти, не знаю я,
навіщо доля нас звела,
Щоб розбудить в мені вогонь?
Щоб показать тобі любов?
Чи то здалось, і ми чужі,
Ті перехожі на землі.<br>Ірина

Автор: 

Ірина

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]