ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Це був мій дім…

Це був мій дім…

Це був мій дім, мій рідний дім!
Колись була я тут щаслива!
Колись жила родина в нім,
Тепер стоїть не дім – руїна!

Тут був квітник, а далі – сад,
В саду родила рясно слива,
Над ґанком плівся виноград,
А під вікном цвіла калина.

Та вже опав з калини цвіт…
Нема кому зібрати сливи…
Нема ні тину…, ні воріт…,
І стелю геть роз’їли зливи…

Тут вже не чути сміх дітей, –
Тут щастя нелюди украли.
Не буде в домі цім гостей, –
Життя тут берці розтоптали.

Тут стерли все: будинок, двір,
Садок, квітник, спалили сливу.
Тут побував жорстокий звір.
Він тут шукав собі поживу.

Шукав поживу, знайшов смерть!
Так тобі нелюде і треба!
Навоювався вже ущерть…
Тепер гниєш тут просто неба.
<br>Вільна Злітати

Автор: 

Вільна Злітати

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]