Час потихеньку йде,минають дні та ночі,а солдат не знайде час водою протерти очі.постійно командують ним,не дають ні хвилини спокОю ,і спочинОм навіть малим його балують лише навстоя.важке життя у солдата,а молодим взагалі погано,увечері хочеться спати,а прокидатися зовсім рано.буває служба добре минає,а буває не дуже,але нічого страшного немає кожен замикається й служе.<br>Андрій пастух
Новинки
Час потихеньку йде
Автор:
Андрій пастух
Поділитись
