-
Ні,я не вірю в Бога,
Ну а навіщо? Де ж та допомога.
Не вірю в демонів чи ангелів я зовсім,
Та навіть реінкарнація це промах..
Чи вірю я хоч в щось? Що за питання,
Життя і смерть,де починається останнє?
Ні,я не вірю в Бога.
Вірю тільки в себе. Бо допомога лиш одна для тебе.
Якщо не вірю я ні в що ,так легше,
Хоча питань таки не наберешся..
«Звідки цей світ,як бачу я й функціоную?»
Це дивовижно,але звідки ж знати?
Тому коли спитають мене знову,
«Чи віриш в Бога?»
Ні,не вірю в нього.
Релігійна тематика
Чи віриш в Бога?
Автор:
Тетяна Савка
Поділитись
