ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Чи колись думав ти, як тяжко…

Чи колись думав ти, як тяжко…

Чи колись думав ти, як тяжко…
Чи колись думав ти, як тяжко,
Зустріти в світі саме ту,
Яку кохати будеш до нестями,
і думати:
«Лиш тут і тільки з нею я по-справжньому цвіту.»

А ти,красуне, думала вночі,
Про те, як сильно хочеш покохати?
Але знайти лишень того,
чий невідомий погляд,
змусить твоє серце завмирати.

Можливо мали таку думку,
може й ні,та все ж,збагнете двоє зранку:
Ви дійсно не вгадаєте ніколи,
Які плани на вас в долі.

Не поможуть вам ворожки, карти і обряди,
Варто лиш побачити ті очі,
Що стануть більш дорожчі,ніж мільярди.
У мить відчуєш це падіння,
І зрозумієш, що ти тонеш,
Огорнутий у рідкісне кохання,
про яке мріяв в кожному бажанні,
де паде зірка, де свічки палають,
де друзі радісно тебе вітають

І дивлячись в красу цю, погляд щирий,
ти коханій ніжно прошепочеш
Що її любити,як нікого,зможеш.<br>Катерина

Автор: 

Катерина

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]