ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Чи є на світі тім страхи?

Чи є на світі тім страхи?

Чи є на світі ті страхи?
Немає, нам же не видно.
Чому ж боюся висоти?
Скоріш, це мрії пустоти.

Чому ж та кров постійно змушує
Розчинитися в тиші темноти,
Згаснути, мов крихке полум’я теплоти?
А крики ті суворі,
Злі та гонорові,
Не дають спокою над мною.
Краплі сліз, мов тихі дзвони,
Заповнюють ті безладні розмови.

Колючі дотики, мов скрипка,
Чутливі , мов любий зайчик.
Лише в тремтіння поринаю —
Думки одразу ж забуваю.
Чому ж не можу я здолати
Низьку гору тую?
Жаль, паніка, тривога збиває мене з боя.
Кину камінь — та він б’ється,
Лиш серце тихо в’ється.

Чи є на світі ті страхи?
Є, та нам не видно.
Може, той голос потайного
Вгамує ті буремні болі.
Лиш обійняти тебе мимоволі
Здійснять всі мрії мої.<br>Віталіна Фарʼян

Автор: 

Віталіна Фарʼян

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]