Забудь, що було і не було,
Пройшли часи весни та літа.
Вже осінь вітром дощовим
Зриває наше листя з липи.
Наш човен вже давно приплив,
І вітер гойдає нашу пам'ять.
А час іде, а час іде…
Вода у річці тихо протікає.
17.04.2026, м. Новояворівськ
<br>Михайло Левицький
