чому в світі цьому тяжко жить?
і птахи вже більше не співають
чому серденько моє горить?
чому роки швидко минають?
Я заблукала в думах своїх
і ніяк відповіді не знайду
Невже не побачу очей твоїх?
більш в лавандовому саду<br>Алекса Остра
чому в світі цьому тяжко жить?
і птахи вже більше не співають
чому серденько моє горить?
чому роки швидко минають?
Я заблукала в думах своїх
і ніяк відповіді не знайду
Невже не побачу очей твоїх?
більш в лавандовому саду<br>Алекса Остра
Алекса Остра