ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Щаслива просто, бо живу!

Щаслива просто, бо живу!

В промінні вранішнього сонця
Зустріну я свою Весну!
Я посміхнуся у віконце,
Щаслива просто, бо живу!

Я прогуляюсь з вітром в полі
І обійму весь білий Світ.
Немає кращого у долі –
Ніж відчувати: злет, політ…

І може десь за поворотом
Не завжди світла смуга жде.
Я обійду з пів обороту!
Нехай натхнення не мине!

Всі темні смуги, що чатують –
Перефарбую в фіолет!
Я Світ у казку розмалюю
І віднайду пріоритет!

Є різні виклики в дорозі,
Достойно стріну все, встою!
Багато встигнути я в змозі –
Щаслива просто, бо живу!
<br>Надія Холод (ND)

Автор: 

Надія Холод (ND)

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]