ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Щастя.Пташки.Самогубство

Щастя.Пташки.Самогубство

І титул я отримав вранці
"Та все пропало"
Змирився!
Око запало?
Однак , труд Ідеї
Карла Лібнехта забувся,
за документом – я вже помер
десь у Сахарі
І сіє пташка недалеко
черево Надії , бо жере

Жере воно часто, і це дуже
надійно
Справедливість!
Ти гарний!
Я був дуже довгим, дуже лаконічним
Наказом про звільнення овечок-телят
Окремо звільнивши останніх ягнят
Що вмерли від того що знали
впали, і стали на путь Виправлення
і стали вони розумними
і було це гарно
і було це вже вчора

І ти був Вранішнім Птахом!
тим , в кого палять
бо я затхнувся вже спати
Оці такі пташки , шо знати
хочуть
можуть
можуть
хочуть

і вони живі тому що є дурні
я такий дурник
але я вже розумний
правду , оцю я вашу –
вбити
обрити
забити

"Я" – почуйте мене!
– Є Господь!
Мене начувайтесь!
Я побачив таке!
Таке ! І ви не зрозумієте!
Вбийте себе , намагайтесь злітати,
В столицю де Гімалаї
Однайдіть там правду

бо її там немає<br>Тато?!

Автор: 

Тато?!

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]