Якщо Ти космос, то я Гагаріним стану
Летітиму до Тебе енну кількість раз
Набридлу буденність перетвОрю в нірвану
Повернувши назад забутий екстаз
На все свій час, тож не квап події
Ти ж сама вчила цінувати кожну мить
Наберись терпіння, випий ліки від алергії
У мене теж, від самотності, зліва болить
Чомусь постійно згадую позаминулу осінь
Твій силует по ту сторону авеню
Від безвиході, сама собі кричала «досить»
Досить вже до столу подавати брехню
Я залИшусь осадом на дні кружки
З якої Ти на сніданок пила каву
Я залишусь порадою Твоєї найкращої подружки
Навіть, якщо вона скаже, що я непрАвий
Я стану Твоїм особистим знаком зодіаку
Створивши для Тебе персональний гороскоп
Страх зруйнує розчин аміаку
Захистивши організм від хвороб
Пора змінити в душі ту мажорну тональність
Замість бемолів, наповнити настрій дієзами
Жорстокою інколи буває реальність
Почуття ховаючи за непотрібними тезами
Кохання
Якщо Ти космос…
Автор:
neDo.poet
Поділитись
