ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Як хочеться жити…

Як хочеться жити…

Як хочеться жити…
І так щоб не страшно радіти життю
Щоб не глушити у собі страждання по миру
По людях які, десь там.. у степу..

Як хочеться жити..
Наповнивши груди приємним теплом
І так, щоб в обіймах найближчого друга
Не бачити поруч військовий вагон

Як хочеться жити..
І ніжитись тихо у колі сімʼї
Щоб рідна усміхнена посмішка поруч
Була без брудного нальоту війни

Як хочеться жити..
І так, щоб не знати цієї пори
І більше не мати ворога вдома
А зараз.. ти сам, хоч себе не кори…<br>Helen Kray

Автор: 

Helen Kray

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]