ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Як я цього не помічала…

Як я цього не помічала…

Як жила я й того не помічала
Яка в твоїх очах була блакить.
Дивлюся в них – проходить тільки мить,
А наче вічність я це відчувала.

Скажи, як так, що завжди поруч ти,
І тихий подих, усмішка, обійми
А я шукала ідеал, що з фільму…
І ледве не дійшла до самоти.

Скажи чому твої тонкі вуста
Ніколи погляд мій не зупиняли,
Тепер я тут стою, стою без тями.
У натовпі людей лиш ти і я.

Як житиму тепер не знаю я,
Бо інших зовсім вже не помічаю,
Твої вуста та очі я… Кохаю!
Як шкода, що так пізно їх знайшла.<br>Вікторія Тодавчич

Автор: 

Вікторія Тодавчич

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]