Моє найбільше бажання зараз поїхати та не повернутись сюди більше ніколи…( я ненаджу всю свою сім’ю,а в першу чергу себе,мені ніколи нічого не подобалось в собі,і хочу на кінець світу а можливо навіть на той світ,але одна людина яка тримає мене тут,я «люблю та довіряю»її але одне но в тій людині на мене її всеодно,навіть і він від мене відвернувся,я не розумію,де я не така?)як і усі може руки, ноги,очі,брови,ніс,губи чи волосся йому по кольору не підійшло,ну де?ну де?я не така як інші все ж таке мабудь як і у інших я цього ніколи не зрозумію…<br>Модерна
Новинки
Як інші
Автор:
Модерна
Поділитись
