Я перестала молитися Богу…
Перестала молитись вночі.
І чекать на його допомогу.
І на карми гострії мечі.
Війна все триває й триває
Й ворог вперто гатить по містах.
Та молитва його не спиняє,
Перед Богом не має він страх!
Він керується іншим законом
І боїться він іншої кари!
Бо він зна, українським патроном
Влучно цілять ЗСУ примари.
Вдень і ввечері, зранку й щоночі
Богом послані в нашу країну
Крила янголів, яструбів очі
Видаляють ворожу скотину!
Я перестала молитися Богу
Але віра моя меж не знає!
Бог прислав вже свою допомогу
ЗСУ, що ніхто не здолає!<br>Ганна
