ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Я вишиваю…

Я вишиваю…

Я вишиваю нитками безсоння
цнотливий ранок. Знову, наче, вперше.
Хоч місяць небом мандри не завершив
і краплі ночі ще на підвіконні.

У голку засиляю перший промінь —
хрупкий, сором'язливий і тендітний…
В чеканні чуда у порі досвітній
стоять ліси, сумні і нерухомі.

Рожеву нитку покладу на обрій,
осоння ясно загаптую сріблом,
по травах роси кину дрібно-дрібно,
розсиплю заходом останні зорі.

Розквітне небо вишитим обрусом,
стече у безвість ніч за видноколом.
Дістане ключ Дажбог золоточолий,
розчеше по полях пшеничні вуса!<br>В'ячеслав Семенко

Автор: 

В'ячеслав Семенко

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]