ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Воєнні    Я вчуся не плакати вголос

Я вчуся не плакати вголос

Я вчуся не плакати вголос,
Бо стіни запам’ятовують крик.
Я вчуся тримати спокій,
Хоч всередині — зламаний рік.
Я знаю напам’ять молитви,
І кожен сигнал — як суд.
Коли засвічується екран —
Мене пробиває, мов струм.
Я сплю в обіймах подушки,
Бо так ніби ближче до плеча.
Твій светр досі пахне домом —
І я в нього ховаю страх.
Я ставлю на стіл дві тарілки.
І чай наливаю на двох.
Бо якщо перестану чекати —
То хто тоді буде для нього Бог?
11.10.23

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]