ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Я дивлюсь в твої яскраві-яр зіниці…

Я дивлюсь в твої яскраві-яр зіниці…

Я дивлюсь в твої яскраві-яр зіниці,
не бачу там ні смутку, ні краси.
Я бачу безтурботні квіти,
яскраві квіти у журбі.

І в світлі сонця, що спада на лиця,
розквітли мрії, наче ясени.
Я бачу щастя в кожній миті,
що мені даруєш навесні.

І в кожнім подиху весняної роси
лунає музика, що зве мене до тебе.
У зорях нічних, у ранковій красі,
я бачу світло в нічній темноті.

Тож хай проміння радості з тобою
розфарбує день і сни наші ясні.
Бо разом ми, мов ті квіти у полі,
що завжди розцвітають в журбі.<br>Романтик

Автор: 

Романтик

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]