Я дивлюся у хмуре віконце,
Сірий дощик вгортає стежки.
Чорна пляма на небі, як сонце,
Обмочила вечірні думки.
Падають, падають крапельки
Й розбиваються, мов давні роки.
Наче сни, я збираю всі клаптики,
Щоб відчути той запах весни.<br>Максим Українко
