Я думав що любов то хімії сполука
Що гуркіт серця прилив крові то пекельна мука
Що втрата сну та страх розлуки
Зявилось щоб в любові не бувало скуки
Лише коли втрачаєш ти любов
Ці почуття ти мрієш повернути знов. <br>Мамоті
Новинки
Я думав
Автор:
Мамоті
Поділитись
