Я ж казав –
Пару тижнів
Ще почекаєм –
І буде весна
Бачиш – вже тепло
І навіть жарко
І трохи вже
Жалко
Що закінчиться
Й вона
Квіти весняні
Тоді відцвітуть
Білі, рожеві
Сині, червоні
Духм'яні такі
Кольорові
Буде літо,
Осінь, потім
Знову зима
Отак потроху
Пролетить
І життя<br>Олександр Протас
Новинки
Я ж казав ….
Автор:
Олександр Протас
Поділитись
