ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Лірика життя    Я намалюю квіти,що в саду

Я намалюю квіти,що в саду

  • Я намалюю квіти , що в саду.
    Хай вірою в душі розквітнуть.
    Я намалюю ніжні пелюстки.
    Нехай від смутку й сліду не залишать.

    Хай подарують аромат весни,
    Щоб в серці залишитися довіку,
    Бо за пітьмою знову дні ясні,
    Настануть ,як розквітнуть квіти.

    Нехай чарує їх рясна краса.
    Думки розвіє й знову усміхнеться.
    Печаль мине ,як висохне роса,
    Коли промінням сонце доторкнеться .

    Нехай щебечуть ніжно солов‘ї.
    Роки тривають,що зозуля накувала.
    Прийде той час -розквітнуть навесні,
    Ті квіти , що собі намалювала.

    31.01.2023.
    Автор: Верховчанка
    (Людмила Сун-Дун-Чан)

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]