Я щасливий
Я сталевий
На серці гнів
Я ліз на скелі
І зніс би гори
Зніс би стелю
Та я стою дивлюсь у низ
Якір що мене так стис
Тягне, тягне мене вниз
В безліч душних сірих лиць
Тягне, тягне якірець
То наступає мій кінець <br>Олексій Постріл
Новинки
Я щасливий
Автор:
Олексій Постріл
Поділитись
