ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Лірика життя    Ілюзія

Ілюзія

Навіщо слова? Навіщо розуміти?
Коли простіше розвернутись і піти
Навіщо серце болем знов палити
Якщо на все так легко очі закрити.

​Усі навколо бачать лиш себе
І кожен любить тільки власне «Я»
Шукає вигоду, що далі поведе
Щоб затишно жила лише душа своя.

​Я не збираюсь щось там будувати
Я хочу зразу все готове віднайти
Щоб у комфорті жити й панувати
І під підбором міцно чоловіка гнути.

Ідуть роки… Мій — підкаблучник
А повз проходять мачо, аж горить
Ось їм би дати… Хоч один, як лучник
Поцілив би в мій спокій за цю мить.

​Чому ж мій знову скиглить та мовчить
Чому в очах немає того блиску
Мене ця м'якість бісить і ярить
Він наче тінь, а не подоба чоловіку.

​Піду шукати дикого вогню
Бо набридла ця домашня тиша
Я свій комфорт на пристрасть обміняю,
А підкаблучник хай сидить, як миша.

Це не вона погана, і не він —
Обоє впали в ілюзорний світ,
Це нав'язаний життєвий ритм
Диктує нам свій хибний заповіт.

Бо Бога в серці і в душі немає,
Згубилось розуміння цінності своєї,
І цінності сім'ї, яку ніхто не береже,
На перехресті пристрастей своїх.

​Коли в серцях лиш порожнеча,
Ми губимо себе в гріхах,
Щоб тільки гордість не скорилась,
І замерзає каяття на устах.

​Немає розуміння вищих прав,
І святості, що шлюб єднати має.
Хтось просто чистоти не відшукав,
Бо лиш гординю сліпо величає.

​Забули ми, що треба жити так,
Щоб душі від гріха врятувати,
Щоб не накликати на дім біди,
І Господа у небі більше не гнівити.

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]