Чаша крові розлилась на нашу землю
Темна ніч спустилася до нас
І не знаєм ми як подолать потворну скелю
О навіщо нам оцей жахливий час
Що тепер ви скажете зробити нам
Червоний місяць сліпить нас усіх
Жалібний плач почути можна там
Але всі вірять в наш успіх
Чи є тепер наш сенс життя?
Чому нашим життям тут володіє інший?
Нас викинули неначе сміття
Чому зі мною так якщо від вас інакший?<br>Bi_molb
