І не буде вам прощення
За війну, російська влада
За дітей, за полонених
За той мир,де була зрада
За військових,пересічних
Тих,в кого життя не збулось
І людей тепер калічних
Тих,кого земля торкнулась
За скалічену природу
За структуру,що критична
Буде суд вам від народу
ІГаазький суд- довічно!
Нас не треба розділяти
Бо ми – нація єдина
Так як звали,будуть звати
А країну – Україна!!!<br>Tana
Новинки
І не буде вам прощення…
Автор:
Tana
Поділитись
