Їдуть батьки до дітей Новий рік зустрічати.
РОблю те ж саме і я – в електричці сиджу.
Гурт балакучих жінок (голосні, як курчата,)
Поговорити взялися про спільну тяжу –
БАби знаходять про що говорити і слухать.
Дуже побОжно: про сім'ї, війну і церквИ…
А електричка крізь сніг все продовжує рухать,
Буйно розсіює сніг, як чиїсь хоругвИ.
Гарно зустріть рік Новий одна одній бажають:
-"Тихо, спокійно нехай він добро принесе."
Потяг іде. Наче звично. А люди не знають,
Чим у житті їх закІнчиться… нинішнє все.
Їдуть батьки до дітей Новий рік зустрічати.
Не як раніше, не діти ідуть до батьків.
Мабуть, традицію нову ми мусим почати
Звичаїв нових, обрядів як нових зразків.
04.01.2026<br>Валерій
