ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    1

1

тиша, тіні від рук…
на стіні десь гойдається тихо павук
відлуння «нічого» чую я звук
відчуття таке, що ніби я труп

ховатися без толку, немає старання
життя десь далеко, лиш поруч зітхання
кому, що сказати мені на прощання
квартира моя – марафон просування

уже наодинці не один я тут день
це все відчувається ніби мігрень
повітря отрута – не вистачає легень
сумління сховав я в сотні кишень

все сталось раптово, дивна та зміна
коли хочеш втопитись – океан по коліно
і зорі десь спостерігають брехливо
а я в цих стінах сподіваюсь на диво

душить самотності мене згнила тиша
і гордість моя це слабкості риса
ця самотність мене щоденно вбиває
мій жалісний крик у нікуди лунає
<br>miss/teria

Автор: 

miss/teria

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]