ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки   

Мої думки тобою забиті,
І мені вже так набрида
Все згадувати, кричати, ридати…
В мені на нього сил нема.
Та якби побачи мені тебе
Й не відступати більш ніколи…
Я не твій друг з близького кола,
Не однокласник я, ніхто.
Пуста картина в галереї,
Така ж пуста, як й твої почуття до мене.
Хоч не зустрінемось ніколи,
Та спогади ж усі живуть:
Години ті такі яскраві,
Коли ми удвох із тобою
І ліхтарі освітлюють дорогу.
І це мене ніколи не залишить,
Ти в моїй голові живеш.
Уже ти там давно ростеш,
Як квітка темної ночі…<br>Анна Тер

Автор: 

Анна Тер

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]