Так хочеться
повірити комусь,
Найближчим всім,
а чи, хоча б, одному,
Знов в пережитому
копатися берусь,
В несправедливому
і злому.
Тепер все ясно,
як у божий день,
Тоді ж було
неначе у тумані,
Зів'яла посмішка,
не стало і пісень,
Затиснула біда
в свої долоні.
Одна серед вовків,
довкола ліс,
Наче поглинув,
вибратись несила,
Високим дубом
біль мій зріс,
Образа мітку залишила.
10.11.2024.
Ганна Зубко
