Пішов десь Він…
Куди – вже не відомо…
Почув лиш дзвін…
Та крізь пекельне коло…
Куди пішов –
Лише йому відомо…
Лиш лист прийшов –
Загинув у тім колі…
Пішов не сам –
Пішов разом з Братами…
Помер не сам –
Помер разом з Братами…
Пліч-о-пліч…
До останнього були…
В пекельну піч,
За руки взявшись, йшли…
На жаль, пішли…
Не повернути Їх…
Спокій знайшли…
Згадаймо тихо Їх…
09.01.2025<br>Назар Нечипельський
