Я все ,ще за тебе хвилююсь,
Я все ще за тебе молюсь,
Та на тенетах tik tokу
На вогник зелений дивлюсь,
Сумую,та маю надію,
Що в тебе все норм.,як завжди.
Я все ще тебе намагаюсь,
Закрити від злої віїни.<br>Рада Жизни
Новинки
***
Автор:
Рада Жизни
Поділитись
