Повномаштабне вторгнення. 3 роки.
До того було 8 ще.
Бамбас дамбілі 8 років.
І 3 вже пів країни вщент.
русня кричить:- ми ж братья,ми одної крові.
Політики,в той самий час, іграють нашими кістьми!
А звідки ж тисячи убитих,полонених,закатованих?
Не брат ти нам! Ти просто терорист!
Ти " братику" ,мерзенний окупант!
Убивця,ґвалтівник і катя!
Ти,руський воїн- шмат лайна!
Згнієш у наших землях, й тільки так!
Ви "русткіє асвабадітелі",асвабаділі українців від домівок.
Життя мільйонів ви забрали!
Забрали в мене батька!
Виродки!!!!
Життів понівечених сотні тисяч.
У крові вся наша земля.
Але поплатишся за все це!
Мерзений руський окупант!!!
Я вдячна воїнам завтятим,
Що нашу землю бережуть.
Ви неймовірні,сильні, святі!
Нехай Вам Бог допомога!<br>Тетяна Магдаліна
Новинки
24.02.2025.
Автор:
Тетяна Магдаліна
Поділитись
