Мені так приємно з тобою мовчати,
Торкатись душею,твоєї душі,
Але мені є що до тебе казати,
Бо набігають ,не гарні думки.
Зневіра,та сумнів бува накриває,
Та туга рве вiру мою на друзки.
І як що тебе це все ще торкає,
Візьмі телефон,та мені напиши.
Спитай ,що насправді,тебе напрягає,
Я щіро,та чесно тобі відповім,
Та дай мені змогу теж дещо дізнатись,
Давай ми нарешті погомонім.<br>Рада Жизни
Новинки
***
Автор:
Рада Жизни
Поділитись
