ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    ***

***

Я бачив очі темноти
Пекучий біль плекав. Приспав в собі його.
Оберігав.
Я душу чорну виносив у грудях.
І хоч куди б від себе не тікав,
На все з огидою дивився з висоти.

Я знаю що таке "болить"
Мені відомий тихий відчай, важкий страх.
Дивившись в вічі вам, байдужість до всього людського пізнавав.
А скільки теплих слів прочитано на ваших заздрісних вустах.
Чимало проковтав підступних вчинків і підлих справ.
Приходить переломна мить.

Тепер не маю більше співчуття.
Щоб мав ту силу, знищував світи та руйнував би ваші долі.
Закарбувалось ваше зло, ті брехні, й фальш по власній волі.
Віднині кожному могилу ритиму власноруч,
страждання наскрізь пожиратимуть усіх, хто поруч.
І чхати хтілося на ваше каяття.<br>va_Vin Musich

Автор: 

va_Vin Musich

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]