Брат ти чуєш як плачуть мої струни?
Я виконую мінорні ноти що покоряютьчужі душі,
Ти ж знаеш що любить буває важко, Я знаю ти пройшов ту саму важкість.
Я хочу лише грати на своїй гітарі, що б подих у перехожих завмерав. <br>Nikita
Новинки
***
Автор:
Nikita
Поділитись
