Важко жити й розуміти, що потрібні лиш собі.
Що потрібно воювати, та старатись не вмирати,
бо країну – рідну треба відстояти.
А людей не має , щоб прийти , тебе й мене міняти.
Надіятись на інших не потрібно,
Турбуються вони про нас лише на словах. Та в ділі ,
до зброї, стають лиш справді духом Сильні.
<br>Андрій Долгополий
