ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    4 місяці як тебе немає

4 місяці як тебе немає

Вже завтра 4 місяці,
4 місяці, як світ став сірим,
4 місяці, як ти не вистояв,
4 місяці як я живу без віри.

4 місяці, як ти не з нами,
Ці кляті і болючі дні і ночі,
Не можу ще прийти до тями,
Всім серцем обійняти тебе хочу.

Я не хочу нести квіти мертвому,
Хочу бачити тебе лише живим,
В мене ніби рану здерли
І кожен день на неї сиплять сіль.

І то не правда, що той час лікує,
Бо це не можна пережити геть ніяк,
Бо коли голос рідний більш не чуєш,
То від болю зриває дах…<br>Дар'я Комащук

Автор: 

Дар’я Комащук

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]