Вже завтра 4 місяці,
4 місяці, як світ став сірим,
4 місяці, як ти не вистояв,
4 місяці як я живу без віри.
4 місяці, як ти не з нами,
Ці кляті і болючі дні і ночі,
Не можу ще прийти до тями,
Всім серцем обійняти тебе хочу.
Я не хочу нести квіти мертвому,
Хочу бачити тебе лише живим,
В мене ніби рану здерли
І кожен день на неї сиплять сіль.
І то не правда, що той час лікує,
Бо це не можна пережити геть ніяк,
Бо коли голос рідний більш не чуєш,
То від болю зриває дах…<br>Дар'я Комащук
