ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    ***

***

  • Як я жила та як я буду жити -
    Нікого це хай більше не хвилює!
    Я хочу лиш дорогу простелити,
    Моє життя з вітрами хай вирує…
    Не кличу я нічого і не плачу,
    Черговий день з надією стрічаю!
    Усе минає…і тому це значить:
    Що Сонце вийде - долю я впізнаю!
    І хоч бур'ян на клумбі проростає -
    Та я його квітками зупиняю!
    І крізь туман знов світло стане!
    Я не заплачу, ні, не заридаю!
    Молитва в слові шириться цим Світом.
    В душі моїй стає так чисто…
    Життя прекрасне - я стрічаю літо!
    Щасливі люди будуть жити вічно!..

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]