***
<p class="wp-block-paragraph">Ви Крим окупували – тиха гавань…</p>
<p class="wp-block-paragraph">Пригріли там свої мирські тіла…</p>
<p class="wp-block-paragraph">Злетілась із Московії вся погань:</p>
<p class="wp-block-paragraph">"Прощай нємитая страна!"</p>
<p class="wp-block-paragraph">Ура! Халява! Московитська "раша!"</p>
<p class="wp-block-paragraph">Кругом фанфари, десь звучить Кобзон…</p>
<p class="wp-block-paragraph">На площах: коні, люди, каша…</p>
<p class="wp-block-paragraph">І віриться й не віриться – це сон?..</p>
<p class="wp-block-paragraph">Позабирали у татар наділи…</p>
<p class="wp-block-paragraph">Котеджі, яхти загребли до рук…</p>
<p class="wp-block-paragraph">Повеселились від душі, як вміли…</p>
<p class="wp-block-paragraph">Та ось невдовзі – ультразвук!</p>
<p class="wp-block-paragraph">Запахло смаленим в повітрі,</p>
<p class="wp-block-paragraph">Це все омана – вічний рай.</p>
<p class="wp-block-paragraph">Бо ВИЩІ вміють веселити,</p>
<p class="wp-block-paragraph">Дали вам рублик – сто віддай!</p>
<p class="wp-block-paragraph">Вся голова опухла московита,</p>
<p class="wp-block-paragraph">Бо можуть в армію швидесенько призвати.</p>
<p class="wp-block-paragraph">Гуляти на халяву – суперлипа!</p>
<p class="wp-block-paragraph">Але за" путлєра" не хочеться вмирати.</p>
<p class="wp-block-paragraph">Не мали ви ні в чому міри,</p>
<p class="wp-block-paragraph">Тепер тупик: туди-сюди, де прИймуть!?</p>
<p class="wp-block-paragraph">Наїлися безплатно сиру?!</p>
<p class="wp-block-paragraph">Чекайте "himers", наші хлопці прИйдуть!</p>
