Я в дзЕркала давно вже не питаю,
Чи гарна я? Боюсь почути "ні"
А ще ..тепер я точно знаю:
Краса не зовні, а всередині, в мені.
Красиво виглядати всім під силу.
І тіло можна в форму привести.
Але яким би не вважали тебе милим,
Лиш людяність покаже, який ти.<br>Альона Осовська
Новинки
…
Автор:
Альона Осовська
Поділитись
