ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Лірика    ***

***

  • Плигав зі старого дуба
    у скирту соломи
    Вересень червоночубий...
    Тут поставлю кому:
    плигав, плигав,
    плигав, плигав, ...
    Те його стосується.
    Але в нашому садочку
    яблука цілуються.
    Тулиться рожевощоке
    до своєї любочки:
    "Добрий ранок )
    Цмоки - цмоки)
    Прокидайся, бубочка)
    Літобабника у гості
    будемо чекати -
    один одному до млості
    щічки цілувати.
    Покіль вересень в солому
    жевжиком плигає.
    Покіль сонечко з теплом
    до нас повертає.
    До осінньої Покрови,
    холодів жовтневих
    цілуй мене завше знову,
    щастя яблуневе! ".

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]