Мені здалося, я збив чоловіка,
ні не навмисно, темна пора.
Він по узбіччю, краєчком їхав,
ні світловідбивки, ні ліхтаря.
Був без жилетки, посеред ночі,
він не доїхав, сам винуват.
Не було шуму. У що був одягнений?
В гості? З роботи? Так не спіша…
Мені ще жити, мене вдома ждуть діти,
я мушу забути все в мене сім'я.
