ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    "Осінь та зима"

"Осінь та зима"

А я все ще ненавиджу осінь та зиму. 
Вони завжди приносили тільки найгірші спогади.
Проте, минулий листопад та грудень були особливими.
Я вперше почував себе так..
Так, напевно чудово?
Хоча, можливо вірніше живим.
Давно я не відчував себе як жива людина.
Друзі та спілкування все таки і справді не так і погано.
Моя перша подруга в мене з'явилася майже в одинадцять.
Я вперше дізнався що таке дружба.
Вони не брехали.
Ці відчуття такі чарівні.
Я ненавиджу осінь та зиму.
Проте, минулий листопад та грудень були самими особливими та найкращими.
Коли мені було близько п'яти, я мріяв тільки про це.
Це прекрасне відчуття.
Вони особливі.
Я ненавиджу осінь та зиму.
Проте, минулий листопад та грудень я ніколи не забуду.

16.10.2023

<br>Oсаменко Лолі

Автор: 

Oсаменко Лолі

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]