Я обіймала сина,
Ішов він на роботу.
Для мене він був сила,
В підтримці і турботі.
Для мене була радість,
За нього турбуватись.
У інших була заздрість,
Могла ним милуватись.
А лютий все закреслив,
Пішов у добровольці.
І все стало замерзлим,
Сидить він у окопі з
багнюкою у стоці.
Він захищає дім свій,
І сво'ю Батьківщину.
Що посягли у вирій мрій,
За мирний час, в який
поринув.
Я прошу,Боже, збережи,
Моє дитя із кулеметом.
Він гарно жив,не накажи,
Закрий від куль щільним
наметом.
07.12.23
(Для всіх матерів,у яких син пішов воювати)
<br>Тетяна Лазарєва
Новинки
Боже,збережи!
Автор:
Тетяна Лазарєва
Поділитись
