ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Чому?

Чому?

Чому я склоняюсь у Твоїх ніг?
Чому весь світ закрився Тобою?
Я б не зміг,ніколи б не зміг
Піти на світанку від другої
Чому не віриш мені коли серцем горю?
Коли дивлюсь у ввічі відштовхаєш напором
Адже я так сильно Тебе люблю
І знову серце вкрилось журбою
Чи може обман все це і ти граєшся мною?
Хотів би щоб було між нами все те чого прагнем обоє
Хотів би в гармонії й щасті наслоджуватись миттю й спокоєм
Тільки Твій світ не хотів, він не хотів
Щоб наша ніч закінчилась в обіймах зі мною
За що я не знаю мені розкажи
За що ти б не взнала – причину покажи
Мій світ вже згорів, твій світ догорає
Але серце палає, вогонь не відпускає
Згоріло все від нас самих
Згоріли ми і наші душі
Згоріла мить та на весні
Коли в обіймах тримав тебе найдужче
Красиві очі, тендітний сміх
Смішинка, щастя тільки все це на мить.
Багато горя, багато горя
Нажаль все це було огорнуте любовю…

Дуванов Р.О. 2023<br>Руслан Дуванов

Автор: 

Руслан Дуванов

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]